Udržitelný přístup na Farmě Naděje

Farma Naděje je jednou z našich prvních farem, která se stará o zachráněná hospodářská zvířata a my jim za jejich práci moc děkujeme 💪🙏❤️🐷🐔🐮🐐 

Díky také Ben Cristovao za podporu všech zvířat nejen na Farmě Naděje ❤️🙏

Farma Naděje a podobné projekty, se kterými se na Planet Fest setkáte, ukazují směr, kterým se můžeme všichni vydat a respektovat všechna zvířata a planetu – tím, co jíte, můžete velmi výrazně každý den přispět k ochraně planety.

V talkshow vás Farma Naděje seznámí s novou koncepcí udržitelnosti farmy, a také s velmi zajímavými novinkami v udržitelném přístupu👌❤️

„Na Farmě ukazujeme lidem, že zvířata, kterým jsme dali nálepku hospodářská, se v prožívání lásky, radosti i bolesti nijak neliší od našich domácích mazlíčků. Rádi bychom proto ukázali, že tyto tvory není nutné využívat, a že lze i bez živočišných produktů vést zdravý, šťastný a plnohodnotný život.

Koupili jsme pozemek o celkové rozloze 2,6 hektaru v obci Dobrovítov, nedaleko měst Čáslav a Kutná Hora, a začali budovat vše od základu na holé louce… tedy spíše poli.

Na farmě žije kromě dobrovolníků kolem 80-ti zachráněných zvířátek (beránci, ovečky, kozičky, kozlíci, kůzlátka, prasátka, králíčci, slepičky, kohoutek, kočičky, kravičky a oslík), a noví obyvatelé stále přicházejí.

Na Planet Fest vás seznámíme s naším plánem a dalšími novinkami v udržitelnosti, které můžete jednoduše dělat i vy 🙂 „